Nawilżające zabiegi na twarz – Mokotów

Skóra twarzy każdego dnia narażona jest na działanie czynników, które znacznie pogarszają jej kondycję. Wiele kobiet codziennie aplikuje ciężkie kosmetyki kolorowe. Również zanieczyszczenia powietrza, a także zmiany temperatur, promieniowanie słoneczne, wiatr czy nawet naturalna produkcja sebum mogą przyczynić się do niepożądanego wyglądu cery. Na szczęście istnieją miejsca, w których możesz poddać się oczyszczającym i nawilżającym zabiegom na twarz na Mokotowie. Zadbaj o swoją skórę i umów się na profesjonalne oczyszczanie oraz nawilżanie cery!

Błyskawiczne zabiegi na twarz

Nie każda z nas ma mnóstwo czasu, który może wykorzystać na dbanie o piękną skórę twarzy. Właśnie z tego powodu Bodybar – salon urody na warszawskim Mokotowie, wprowadził do swojej oferty zabiegi, trwające nie więcej niż 60 minut. Oczywiście istnieje możliwość rozszerzenia każdego z pakietów i dodania kwasowego oczyszczania bądź nawilżania twarzy, jednak już wersja podstawowa tych metod spełni Twoje oczekiwania. Do wyboru mamy zatem:

1. Zabieg ekspresowy

Zabieg ekspresowy na twarz to doskonały wybór dla wszystkich zabieganych osób. Jeśli więc marzysz o pięknej skórze, a równocześnie trudno Ci wygospodarować chwilę na odpowiednią pielęgnację, koniecznie wybierz właśnie zabieg ekspresowy. Polega on na dokładnym demakijażu skóry oraz przeprowadzeniu peelingu kawitacyjnego, który doskonale usunie martwy naskórek. Kolejnym krokiem jest użycie rewitalizującego serum oraz kosmetyków do końcowej pielęgnacji. Efekt? Skóra staje się gładka, promienna i odpowiednio nawilżona. Dla wzmocnienia rezultatu możesz wzbogacić zabieg o eksflorację kwasami.

2. Zabieg bankietowy

Zabieg bankietowy dedykowany jest osobom, które planują wielkie wyjście, lecz nie mają zbyt wiele czasu na przygotowanie swojej skóry do tego wydarzenia. On również rozpoczyna się od demakijażu. Kolejnym etapem jest peeling kawitacyjny oraz enzymatyczny. Dzięki temu pozbędziesz się martwego naskórka, a po kilku sesjach zabiegu możesz liczyć nawet na rozjaśnienie przebarwień. Po peelingu aplikowane jest serum oraz kremowa maska. Zabieg bankietowy polecany jest każdemu typowi skóry.

3. Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny również należy do zabiegów błyskawicznych. Doskonale sprawdza się w przypadku cery tłustej lub mieszanej. Pozwala na usunięcie martwego naskórka, odblokowanie porów i zniwelowanie zaskórników. Dobrze radzi sobie również z trądzikiem pospolitym oraz różowatym. Z peelingu kawitacyjnego mogą korzystać osoby w każdym wieku. Zabieg wykorzystuje zjawisko kawitacji, dlatego podczas jego trwania Twoja skóra będzie stale zwilżona. Ultradźwięki, emitowane przez głowicę urządzenia, tworzą mikropęcherzyki, które ulegają rozpadowi. Efektem tego procesu jest rozbicie starych komórek warstwy rogowej naskórka. Peeling kawitacyjny wzbogacony jest o pielęgnacyjną maskę. Skóra po zabiegu staje się gładka, dobrze oczyszczona i nawilżona.

Nawilżające zabiegi na twarz – cena

Ceny zabiegów na twarz mogą różnić się od siebie w zależności od miejsca, w którym będziemy je wykonywać. Ze swojej strony możemy zarekomendować salon kosmetyczny Bodybar, który oferuje zniżki dla stałych klientów. Zabieg ekspresowy w tym miejscu to 139 zł bez karty Bodybar. Za bankietowy zabieg na twarz zapłacimy zaś 169 zł. Peeling kawitacyjny jako dodatek do zabiegu to koszt 69 zł.

Piękna skóra to nasza wizytówka, dlatego warto zadbać o nią nawet wtedy, gdy codzienny grafik nie pozwala nam na oddanie się wielogodzinnej pielęgnacji. Zapisz się na wybrany zabieg nawilżająco-oczyszczający na twarz i ciesz się piękną cerą każdego dnia!

Dodaj komentarz