Blistex – miłość od pierwszego dotyku

Usta to nieodłączna część naszego ciała dzięki, której możemy się promienie uśmiechać. Nic więc dziwnego, że zdrowe i zadbane dodają mam większej pewności siebie. Jednak byśmy mogli cieszyć się ich urodą konieczna jest odpowiednia pielęgnacja ze względu na ogromną delikatność skóry ust. Z pomocą w tym zadaniu przychodzi nam znana na całym świecie marka Blistex.

Warto zwrócić uwagę, że ze względu na innowacyjne rozwiązania po produkty Blistex sięgają nie tylko fani miękkich i zadbanych ust, ale również lekarze stomatolodzy, polecając je swoim pacjentom.

Bogata gama pielęgnacyjnych, ochronnych oraz leczniczych pomadek i balsamów Blistex opiera się o najnowsze badania naukowe pozwalające na najbardziej efektywne wykorzystanie tylko naturalnych składników, koniecznych do uzyskania produktów najwyższej jakości. W produktach Blistex nie znajdziemy żadnych uczulających i drażniących substancji czy sztucznych barwników.

Pomadki i balsamy Blistex bogate są za to w naturalne olejki, woski a także mające łagodzące działanie: alantoinę, lanolinę i panthenol. O odpowiednie nawilżenie zadba kwas hialuronowy i gliceryna a właściwe natłuszczenie zapewnią masła: shea i kakaowe. Wszystkie produkty zawierają efektywną ochronę przed promieniowaniem UV w postaci filtrów SPF o wartościach odpowiednich w zależności od przeznaczenia. A to wszystko podane w wyjątkowo estetycznych i podążających za światowymi trendami opakowaniach, które sprawiają dodatkową przyjemność podczas stosowania.

Blistex to produkty dla klientów lubiących zarówno klasyczne rozwiązania do codziennej pielęgnacji, jak i potrzebujących kosmetyków funkcyjnych z konkretnym przeznaczeniem, o unikalnych właściwościach. Dlatego klienci na całym świecie mogą czerpać z bogatej oferty produktów marki Blistex. Znajdziemy tu wariant do intensywnej ochrony zalecanej m. in. przy pielęgnacji warg z opryszczką, pomadki o soczystych smakach i zapachach dla fanów owocowych mieszanek, szczególnie kuszące latem. Wersja polecana na zimę ochroni przed wiatrem i zimnem zaś Blistex nadająca delikatny kolor i blask, podczas pielęgnacji dodatkowo upiększy.

Dodaj komentarz