Błąd lekarski? Jak dochodzić swoich praw

Błędy lekarskie, jak twierdzi wielu prawników, jest to zmora, która trawi służbę zdrowia i jednocześnie największa skala przestępstw, które pozostają bez ukarania winnych. Wszystkiemu winne prawo oraz fakt, że lekarze tworzą swoistą zamkniętą grupę, która chroni swoich członków i jednocześnie, często maskuje prawdziwe przyczyny popełnienia błędu lekarskiego. Tym samym, kiedy ktoś z naszych bliskich padnie ofiarą błędu lekarskiego, nie pozostaje nam nic innego, jak liczyć na sąd i prokuraturę? Nie, tak do końca nie jest. Istnieją agencja detektywistyczne, które zajmują się tego typu sprawami. Na przykład: detektyw.com.pl.

Dlaczego agencja prywatnych detektywów?

Kiedy ktoś, pada ofiarą błędu lekarskiego, najczęściej zwracamy się z problemem do prokuratury. Biegli, to jednak również lekarze, zarówno Ci od strony prokuratury jak i sądu. Ponadto, lekarz zawsze traktowany jest jako osoba niewinna, ma więc możliwość zatarcia nieco śladów i swojego błędu.

Zdecydowanie lepszym krokiem jest zaufanie agencji detektywistycznej. Wynika to z faktu, iż agencja taka dysponuje odpowiednimi środkami, odpowiednim personelem oraz specjalistami w zakresie diagnozy, którzy będą w stanie nie tylko wskazać błąd, ale przede wszystkim go udowodnić i zebrać materiały dowodowe. Tylko i wyłącznie, dzięki niepodważalnym dowodom i materiałom obciążającym danego lekarza, możliwe jest udowodnienie przed sądem, że lekarz ten błąd popełnił. Przypominamy, iż w Polsce, obowiązuje prawo niewinności, zatem to oskarżyciel musi udowodnić winę, a nie oskarżony się przed nią obronić.

Kiedy skorzystać z usług prywatnego detektywa

Nie tylko sprawy związane z popełnieniem błędów lekarskich wymagają interwencji takich specjalistów jak prywatni detektywi. Warto skorzystać z ich usług również przy sprawach rozwodowych, czy też w poszukiwaniu ukrytego majątku lub zaginionych osób. Zawsze, można wykorzystać możliwości doświadczonego i rzetelnego biura, w momencie, gdy tradycyjne drogi zawodzą.

Dodaj komentarz